Malarz nieokreślony, polski, 1. ćw. XX w.
Nr katalogowy: 169
Autoportret z pędzlem na tle rozległego pejzażu
olej, płótno, 64 x 55 cm;
olej, płótno, 64 x 55 cm;
Bardzo interesujący przykład pracy nieokreślonego polskiego malarza pozostającego pod silnym wpływem malarstwa Jacka Malczewskiego.