Otto PIPPEL (1878-1960)
Nr katalogowy: 155
Pejzaż
olej, płótno; 107 x 97 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
olej, płótno; 107 x 97 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
Na odwrocie napis: "VORFRÜHLING/ AM WAICHENSEE"/ BAYERN/ Otto Pippel/ […]