Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy: 133
Zachód słońca nad lasem
olej, płótno; 73,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
olej, płótno; 73,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
Na odwrocie pieczęć Z KOMISARIATU RZĄDOWY NA MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA