Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Nr katalogowy: 109
Amazonka na koniu
akwarela, ołówek, papier;
31 x 24 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JKossak /1893
sygn. p. d.: JKossak /1893