Nr katalogowy: 110

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 110

Kwiaty w wazonie, 1942

akwarela, papier; 48 x 66 cm;
sygn i dat.. p. d.: AChrzanowski / Kraków 942