Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)
Nr katalogowy: 106
Pejzaż nadmorski
akwarela, papier; 35 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO
sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO