Nr katalogowy: 107

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 107

Pejzaż wiejski z rzeką, 1945

akwarela, papier, 65 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Jarocki 1945