Konrad SWINARSKI (1929-1975)
Nr katalogowy: 453
Pejzaż, ok. 1949
olej, płótno,
38 x 46 cm;
olej, płótno,
38 x 46 cm;
sygn.. na odwrocie na płótnie: Swiniarski
Na odwrocie napis: Konrad Swiniarski - Pejzaż, ok 1949,powstał podczas pleneru, w ktorym uczestniczył/Swiniarski organizowanym przez Wł. Strzemińskiego / zakup od Jerzego Machiewicza, wystawiony w 1948 r. w Galerii Sztuki Wspołczesnej / Anny Wesołowskiej / w Łodzi „wyst."Profesorowie i absolwenci PWSSP w Łodzi w latach 1945-53"
Praca publikowana w katalogu: "Profesorowie i absolwenci PWSSP w Łodzi w latach 1945-1953" 28 kwietnia - 12 maja 1984 r. Galeria Sztuki Współczesnej Anny Wesołowskiej w Łodzi