Nr katalogowy: 216

Rzeźbiarz nieokreślony - monogramista W.G.

Nr katalogowy: 216

Popiersie kobiety, 1914

biały marmur; wys. 39 cm.
Na ścięciu torsu sygn.: W.G. 1914