Nr katalogowy: 202
Tancerka z kastanietami
brąz, odlew patynowany, marmur;
Niemcy, 1 ćw. XX w.
figurka nagiej dziewczyny z ciałem wygiętym w tanecznej pozie; cokół toczony szpulowo, z marmuru czarnego w brązowe i beżowe żyłki;
z tyłu na podstawie sygn.: „J. Ulrich";
brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 36 cm; średnica cokołu 9,5 cm.
Niemcy, 1 ćw. XX w.