Stanisław GAŁEK (1876-1961)
Nr katalogowy: 142
Pejzaż górski
olej, tektura; 23,5 x 34 cm;
sygn. l. d.: St. Gałek
olej, tektura; 23,5 x 34 cm;
sygn. l. d.: St. Gałek
Na odwrocie owalny stempel składu materiałów malarskich Iskra & Karmański z Krakowa z wpisanym nr. 16/2