Mela MUTER (1876-1967)
Nr katalogowy: 132
Kwiaty w doniczce
olej, tektura; 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: Muter
olej, tektura; 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: Muter
Na odwrocie nalepka katalogowa oraz owalna nalepka: LE GRANDE MEUBLE PUBLIC/18 Rue St. Augustin / 42119 / BEDEL & Cie