Nr katalogowy: 13

Komplet do kawy, lata 50./60. XX w.

Nr katalogowy: 13

Steatyt, wytwórnia Zygmunta Buksowicza

porcelana malowana naszkliwnie, złocona, STEATYT, Katowice