Lew DOBRZYŃSKI (1907-1937)
Nr katalogowy130
Brzeg morza
olej, ołówek, płyta; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. DOBRZYŃSKI
sygn. p. d.: L. DOBRZYŃSKI
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Maurycy BLOND - BLUMENKRANC (1899-1974)
Nr katalogowy133
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. l. d.: M. Blond
sygn. l. d.: M. Blond
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Leszek PINDELSKI (1902-1939)
Nr katalogowy145
Pejzaż, 1933
olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: L Pindelski / 1933
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Nr katalogowy149
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane;
118,5 x 80,5 cm;
118,5 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Nicolaes BERCHEM (1620-1683)
Nr katalogowy151
Pejzaż z pasterzem i praczką
olej, deska,
35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Malarz nieokreślony - krakowski?, wiedeński?
Nr katalogowy153
Przerwane zaręczyny, XIX w.
olej, płótno; 71,5 x 61 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
203
Matka Boska z Dzieciątkiem
drewno polichromowane;
Europa Północna ?, rzeźba prowincjonalna,
ludowa, XIX w.
ludowa, XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
205
Figura anioła
drewno polichromowane, złocone;
Polska? XVIII w. (po późniejszych konserwacjach)
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Carl KAUBA (1865-1922)
Nr katalogowy210
Pastereczka
brąz, odlew patynowany, marmur;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Albert Moritz WOLFF (1854-1923)
Nr katalogowy212
Wojownik wschodni
Niemcy, Berlin, odlew wykonany w firmie
Carla Gustawa Hermanna Gladenbecka, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Henri MATISSE (1869-1954) - według
Nr katalogowy302
Tancerka
druk artystyczny, papier;
38 x 28 cm;
38 x 28 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Nr katalogowy304
Les Arenes, 1957
druk artystyczny, papier;
26 x 36 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy306
Królowa wielu zdarzeń, 2012
akwaforta, papier;
29,4 x 23 cm (wymiar odbitki)
29,4 x 23 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza.
2 800 zł