Nr katalogowy: 130

Lew DOBRZYŃSKI (1907-1937)

Nr katalogowy: 130

Brzeg morza

olej, ołówek, płyta; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. DOBRZYŃSKI