Józef KRZYŻAK (1900-1958)
Nr katalogowy: 131
W porcie w Gdyni, ok. 1930
olej, tektura; 31 x 50 cm;
sygn. p. d.: Krzyżak / Gdynia
sygn. p. d.: Krzyżak / Gdynia