Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

101
We wnętrzu, 1955 tusz, papier milimetrowy 28,5 x 36,5 cm; sygn. i dat. l. d. Lebenstein 55 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Ewa PRZEBINDOWSKA (ur. 1940)

102
Martwa natura monotypia, papier, 21,5 x 27 cm; sygn. p. d.: Ewa Przebindowska
Cena wywoławcza. 600 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)

103
Akt kobiety, 1961 kredka, papier, 15,7 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: PODSADECKI; data l. d.: 20-X-961-
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

104
Akt, 1960 drzeworyt, papier, 16,5 x 11 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l. d.: JN 1960
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

105
Akt czerwony, 1997 serigrafia, papier, 69 x 48,5 cm; sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 97; l.d.: EA
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Alina SZAPOCZNIKOW (1926 - 1973)

106
Kompozycja, 1960 monotypia, papier, 20 x 20 cm ; sygn. i dat. p.d.: A.S. / 60 (ołówkiem w okręgu)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

107
Kompozycja, 1978 serigrafia, papier, 39 x 27,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l. d.: Tarasin 78 (długopisem)
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

108
Dwie strefy, 2008 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn. i opisana u dołu: Dwie strefy 52/69 JTarasin 08
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

109
Przedmiot II, 1962 litografia, papier, 59 x 34 cm (odcisk kamienia); sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 62; opisana l. d.: Przedmiot II 1-10;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

110
A.R.C.H.E tusz, piórko, papier, 19 x 27 cm (kompozycja); sygn. p. d.: J. G. Issaieff (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 900 zł

Wojciech NOWICKI (ur. 1968)

111
Moja Salome, 1985 technika mieszana, 40,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Wojciech Nowicki 1985
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

112
Czaszki tusz, papier, 47,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: H. Cześnik
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

113
Szkice nagich postaci, 2006 ołówek, papier, 19,3 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: SBF/1706 (monogram)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

114
Anielica zagłady o rozklekotanych skrzydłach; pastel, papier, 30,8 x 22,7 cm sygn. l. d.: SBF 1701(monogram)
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Bronisław SCHLABS (1920 - 2009)

201
T2 6/58 fotografia czarno-biała, technika własna, papier, 30 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Eustachy KOSSAKOWSKI (1925 - 2001)

202
Grobla, l. 80. XX w. fotografia czarno-biała, brom, papier, 50,5 x 59,5 cm; na odwrocie sygn. i dat.(długopisem)
Cena wywoławcza. 2 200 zł

ŁÓDŹ KALISKA

203
Zarządzanie (Orkiestra), 2006 fotografia barwna, papier, 126,5 x 184 cm; opisana i sygn. na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

301
Bez tytułu, 1990 olej, płótno, 73 x 73 cm; sygn. l. d.: Ćwiertniewicz '90;
Cena wywoławcza. 1 700 zł

302
Bez tytułu, 1994 akryl, płótno, 35 x 16,6 cm; na odwrocie: 14 / I / 94
Cena wywoławcza. 800 zł

Antoni ŻABSKI (1909 - ?)

303
Bez tytułu, 1. 60-te XX w. olej, płótno, 93 x 80; sygn. p. d.: A. ŻABSKI
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

304
Peron, 2009 olej, akryl, płótno, 110 x 130 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Kinga NOWAK (ur. 1977 r.)

305
Bez tytułu, 2009 olej, płótno, 100 x 80 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

306
Bez tytułu gwasz, papier, 39,5 x 28 cm; sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 2 500 zł

307
A.R.C.H.E., 2009 olej, płótno, 50 x 50 cm; opisane na odwrocie: A.R.C.H.E.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

308
Blue composition, 2005 olej, płótno, ; 89,5 x 124,5 cm; sygn. p. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2005
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

309
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934 - 2001)

310
Kompozycja, 1963 technika mieszana, płótno, 92 x 56 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

311
Moje miasto nocą, 1999 olej, płótno, 90 x 60 cm; sygn. na odwrocie, wraz z tytułem i datą 1999
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

312
Faktura nr 18, 1978 akryl, tektura, 100 x 70 cm; sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912 - 2007)

313
Na trzepaku olej, tektura, 35 x 25 cm; sygn. p. g.: E. Markowski (długopisem)
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)

314
Ptaki, 1980 akwarela, papier, 33,5 x 24 cm; sygn. i dat. p. d.: Majewski 1980
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

315
W kręgu kultury europejskiej, 1988 olej, płótno, 134.5 x 190 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 27 000 zł

316
Zestaw 19 prac: różne techniki i formaty
Cena wywoławcza. 43 000 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894 - 1985)

317
Kompozycja olej, tektura, 60,5 x 39 cm; sygn. p. d.: K. Mackiewicz
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

318
Mokre mgły opadły na drzewa, 1985 akwarela, papier, 64,5 x 50 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe (ołówkiem); tytuł l. d.: "Mokre mgły opadły na drzewa" 1985
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

319
Pejzaż, l. 70-te XX w. olej, płótno, 90 x 110 cm; sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)

320
Luiza, 1998 akryl, płótno, 140 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Kałucki 1998 / Luiza
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Roman MODZELEWSKI (1912 - 1997)

321
Kompozycja, 1990 technika własna, płyta, 48 x 60,5 cm; sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1990
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

322
DCXCIX, 1996 olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn.na odwrocie: S. Gierowski Ob DCXCIX 1996
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

323
Portret kobiety w czarnych okularach olej, płótno, 60,5 x 38 cm; sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza. 66 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

324
Pejzaż olej, płótno, 54 x 73 cm Na odwrocie dedykacja
Cena wywoławcza. 53 000 zł

JOSEPH PRESSMANE (1904-1967)

325
Kwiaty w wazonie, 1959 kolaż, papier naklejony na sklejkę, 78 x 46 cm; sygn. i dat. u dołu: J. Pressmane / 59
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938)

326
Kobieta z sową olej, płótno, 80 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: Machowina 1998
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

327
Z serii "Tropiki" olej, płótno, 140 x 200 cm; sygn. p. d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)

328
Targ koński olej, płótno, 63 x 87,5 cm; sygn. p. d: Jerzy Krawczyk
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Józef MŁYNARSKI (ur. 1925)

329
Na Placu Zwycięstwa, 1973 olej, płótno, 81 x 116 cm; sygn. p. d.: Młynarski Józef / 1973 r.;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony

330
Erewań nagrywa, pocz. l. 50-tych XX w. olej, płótno, 144 x 205 cm; na odwrocie nieczytelna pieczątka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

331
Deszcz olej, płótno, 38,6 x 35,6 cm; sygn. l.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł