Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy332
Podróże Guliwera, 2005
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy334
Widziałem jezioro sięgające nieba, 2004
pastel olejny, papier, 48,5 x 62 cm
sygn. p. d.: Jul. Narzyński 04
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Ewa PRZEBINDOWSKA (ur. 1940)
Nr katalogowy336
Martwa natura, 1970
technika mieszana, 18,5 x 15,3 cm;
sygn. p.d.: E. Przebindowska
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Pablo PICASSO (1881 - 1973)
Nr katalogowy402
Kobieta z gołąbkiem, lata 50 XX w.
talerz porcelanowy, odbitka, średnica: 23,5 cm;
sygn. na spodzie
Cena wywoławcza.
4 000 zł