Nr katalogowy: 1

Henryk SIEMIRADZKI (1843 - 1902)

Nr katalogowy: 1

Noc Św. Andrzeja - Wróżbita, 1867

olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
Estymacja 520 000 zł – 550 000 zł