Nr katalogowy: 830

Nr katalogowy: 830

Sekretarzyk podróżny

drewno egzotyczne (heban, palisander?);
mosiądz polerowany i złocony;
Francja, Paryż, firma Berthet i Peret, 4 ćw. XIX w.