Nr katalogowy: 708

Nr katalogowy: 708

Łyżeczka do herbaty liściastej

srebro próby 84 sygnowane
(znak probierni słabo czytelny); waga 31 g.
Rosja, Moskwa?, lata 70. - 80. XIX w.