Nr katalogowy: 707
Para solniczek
srebro sygnowane;
waga 151 g. Strasburg, ok. 1780
owalnych, na stopach obrzeżonych profilowanymi esownicami tworzącymi nóżki, ze złoconymi zagłębieniami o wykroju
czterolistnym;
srebro sygnowane; wys. 4 cm, szer. 8,5 cm, głęb. 6,7 cm;
waga 151 g.
Strasburg, ok. 1780