Nr katalogowy: 116

Mieczysław WĄTORSKI (1903-1979)

Nr katalogowy: 116

Zbieranie jabłek, 1957

akwarela, papier; 26 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. WĄTORSKI 57