Elise THON, (XX w.)
Nr katalogowy: 112
Kwiaty w wazonach, 1919
gwasz, tektura; 65,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: Elise Thon / 19
sygn. p. d.: Elise Thon / 19