Nr katalogowy: 113

Walentyna MIERZEJEWSKA-SYMONOWICZ

Nr katalogowy: 113

Bukiet kwiatów w wazonie, ok. 1970

akwarela, papier; 66,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: W. Symonowicz