Nr katalogowy: 101

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 101

Piwo - projekt plakatu, ok. 1956

ołówek, akwarela, papier;
30 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MajaBerezowska