Nr katalogowy: 102

Stanisław KELLER (czynny przed 1945)

Nr katalogowy: 102

Wiosna w mieście - „Nastroje” wiosenne

piórko, tusz, akwarela, papier;
56,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: StanKelller / 924.;