Nr katalogowy: 14

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 14

Niedźwiedź - plansza z „Teki myśliwskiej”

litografia, papier; 28 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: JFałat / Nieśwież