Nr katalogowy: 13

Artysta nieokreślony polski, XX w.

Nr katalogowy: 13

Kraków - Rynek

akwaforta, papier; 21 x 37 cm (wymiary arkusza),
20 x 36,5 cm ( wymiary odbitki);