Nr katalogowy: 131
Wiosenne pąki, 1898
olej, tektura; 12,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel z faksymile artysty i napisem: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, poniżej nr 000530
Bibl.: A. Konopacki, S. Krzysztofowicz-Kozakowska, W orbicie Młodej Polski, Katalog wystawy podróżnej, Spotkania ze sztuką, Łaziska Dolne 2012, kat. 55