Nr katalogowy: 108

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 108

Ogier Oran, 1944

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
25,5 x 32,5 cm;
sygn. p.d: „Oran”/ Tadeusz Kokietek/ 44