Nr katalogowy: 316

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

Nr katalogowy: 316

NR 59, 1985

olej, ołówek, płótno, 60 x 75 cm; sygn. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 59 1985