Nr katalogowy: 311

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 311

Kompozycja, 2008

olej, papier, 55 x 69 cm w świetle oprawy; sygn. l. g.: S. MŁODOŻENIEC 2008