Nr katalogowy: 712

Nr katalogowy: 712

Koszyczek owalny

srebro sygnowane próby sterling; waga 120 g.
Nowy Jork, Graff, Washbourne and Dunn
(czynni 1899-1961), 1 poł. XX w.