Nr katalogowy: 702

Nr katalogowy: 702

Lampka wieczna przed obraz

Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrzonych
i Złoconych Andrzej Schiffers i Co (czynna 1888-1914),
k. XIX/pocz. XX w.