Nr katalogowy: 144

Otto Heinrich ENGEL (1866-1949)

Nr katalogowy: 144

Ogród w słońcu, ok. 1915

olej, płótno; 91 x 101,5 cm;
sygn. l. d.: Otto H. Engel.