Nr katalogowy: 135

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 135

Świątek nad Wisłą, 1919

olej, płótno; 69 x 49 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI/ 1919