Nr katalogowy: 131

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 131

Autoportret na tle morza, 1942

olej, sklejka, 34 x 30 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman/ Jerozolima 1942