Nr katalogowy: 112

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 112

Motyw zimowy, ok. 1930

akwarela, papier naklejony na tekturę;
26,5 x 47,5 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz