Nr katalogowy: 24

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 24

Syzyfowa praca, 1928

autolitografia barwna, papier, 13 x 13 cm;wieku oświecenia w Polsce sygn. p. d.