Nr katalogowy: 1

Marcin ZALESKI (1798-1877)

Nr katalogowy: 1

Plac Krasińskich z kościołem Pijarów, ok. 1830

olej, płótno dublowane; 78,5 x 102 cm;
Estymacja 80 000 zł – 10 000 zł