07 lipca 2012

zobacz regulamin

Obiekt wystawiony do licytacji według systemu Vickreya
Marcin Zaleski (1798 - 1877)
Plac Krasińskich z kościołem Pijarów, ok. 1830
Obraz można ogladać w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 12.00 - 15.00.
Oferty przyjmowane będą do 7 lipca 2012 r.
tel.: 605 591 315

Marcin ZALESKI (1798-1877)

1
Plac Krasińskich z kościołem Pijarów, ok. 1830 olej, płótno dublowane; 78,5 x 102 cm;
Estymacja 80 000 zł – 10 000 zł