Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy417
Bez tytułu, 1978
olej, płyta, relief,
44,5 x 45 cm;
44,5 x 45 cm;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jan URBAŃSKI (ur. 1982)
Nr katalogowy420
Descriptio Sarmatiarum
akryl, płótno,
60 x 60 cm;
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)
Nr katalogowy422
Przewijanie, 1981
olej, płótno,
90 x 90 cm;
90 x 90 cm;
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Maciej KRAKOWSKI (ur. 1986)
Nr katalogowy424
There was a time: Roy Lichtenstein III, 2011
olej, płótno,
120 x 100 cm
120 x 100 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)
Nr katalogowy426
Łodzie, 2000
olej, płótno,
130 x 150 cm;
130 x 150 cm;
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Nr katalogowy428
Wnętrze z krzesłem, 1947
olej, tektura, 75 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Krawczyk / 1947 r.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy430
Czym jest nie wiedziałem, jak teraz wiem, 1988/2003
olej, płótno, 89 x 116 cm;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Bogusz SALWIŃSKI (ur. 1948)
Nr katalogowy434
Akt kobiety, 1996
technika mieszana, płyta,
78,5 x 120 cm
78,5 x 120 cm
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Nr katalogowy436
Nimfy
olej, płótno,
59,5 x 83,5 cm;
59,5 x 83,5 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy438
10 drzew - względność koloru, 2008
akryl, płótno,
60 x 73 cm;
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Paulina SIEDLARZ (ur. 1984)
Nr katalogowy440
Pejzaż, 2007
olej, płótno,
45 x 40 cm;
45 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Zbigniew WAŻYDRĄG (ur. 1952)
Nr katalogowy442
Z twojej nocy, 1990
olej, płótno,
82 x 100 cm;
82 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Mariusz KORCZAK (ur. 1949)
Nr katalogowy444
Abstrakcja geometryczna
akryl, płótno,
110 x 90 cm;
110 x 90 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
603
Paterka dwuuszna
Belgia, wytwórnia VAL SAINT LAMBERT
(zał. 1825/6); lata 20. XX w.
(zał. 1825/6); lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
606
Wazon dekoracyjny o wężowych uchwytach, z chryzantemami i anemonami
Miśnia, model Ernsta E. Lauteritza (1818 - 1893)
z lat 80. XIX w., powtórzenie XX-wieczne.
Cena wywoławcza.
4 000 zł