Adam DOBROWOLSKI (1884-?)
Nr katalogowy115
Głowa w turbanie, przed 1922
pastel, papier, 34 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ADobrowolski ;
sygn. p. d.: ADobrowolski ;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Nr katalogowy119
Wóz zaprzęgnięty w dwa konie
- Widok z okna przy ul. Straszewskiego 2, 1921
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
brystol; 25 x 35 cm;
brystol; 25 x 35 cm;
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Simon VAN DEN BERG (1812-1891)
Nr katalogowy123
Zwierzęta w zagrodzie, ok. 1870
olej, deska, 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: S v d Berg f
sygn. p. d.: S v d Berg f
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Nr katalogowy127
Pejzaż z drogą, 1930
olej, płótno naklejone na tekturę, 88 x 62 cm;
sygn. p. d.: 930 KSichul;
sygn. p. d.: 930 KSichul;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy131
Alejka przy dworze, ok. 1950
olej, sklejka, 23 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy134
Spowiedź, 1909
olej, tektura; 13 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Vlastimil / 1909;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Nr katalogowy137
Dorożkarze, ok. 1930
olej, płótno, 50 x 79 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902 - 1986)
Nr katalogowy140
Bez, 1967
olej, płótno, 78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
sygn. p. d: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy144
Cyganka
olej, płótno dublowane, 69,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: S. Bieszczad
sygn. p. g.: S. Bieszczad
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy147
Apoteoza sztuki
olej, płótno dublowane, 50 x 115 cm
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman/ Paryż/ 1920
Cena wywoławcza.
160 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy154
Modlitwa, ok. 1930
olej, sklejka, 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Romuald REGUŁA (1894-1981)
Nr katalogowy157
Kobiety nad rzeką, 1925
olej, płótno, 92,5 x 122,5 cm;
sygn. p. d.: Reguła R/ 1925
sygn. p. d.: Reguła R/ 1925
Cena wywoławcza.
13 500 zł