Arnold GRABONE (1892-1981)
Nr katalogowy: 150
Wzburzone morze, ok. 1950
olej, sklejka, 51 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: Arnold Grabone
sygn. l. d.: Arnold Grabone