Nr katalogowy: 130
Park
olej, płótno, 49 x 65 cm;
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
olej, płótno, 49 x 65 cm;
Na odwrocie na płótnie napis autorski:
malowałem WWeiss