Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Nr katalogowy: 126
Białe peonie w chińskim wazonie
olej, płótno, 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski