Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy: 123
Martwa natura z owocami
olej, płótno, 52 x 70 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
sygn. l. d.: Z. Przebindowski