Nr katalogowy: 38

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 38

Rybaczka, 1948

ołówek, akwarela, papier,
25,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: maja berezowska Wwa 48