LEWANDOWSKI Stanisław Roman
Nr katalogowy: 809
„Henryk Siemiradzki”
Warszawa 1911.
Nakład i własność Gebethnera i Wolffa.
Z dziewięćdziesięcioma siedmioma illustracyami w tekście, dziesięcioma heliograwiurami, dwoma kolorowemi facsimiliami szkiców olejnych i portretem.
Warszawa 1911. Nakład i własność Gebethnera i Wolffa. 35 cm, s. 127, 2 tablice kolorowe, 10 heliograwiur, w tym 2 rozkładane, oprawa wydawnicza: płótno z portretem i faksymile podpisu autora na licu.
Zaplamienia oprawy i niektórych kart, poluźniony, przetarty blok i poluźnione niektóre karty, nieaktualny podpis własnościowy.